Grąžiam veidui

Visiems, norintiems suaktyvinti kraujotaką aplink akis, mažinti raukšles. Lygesnė, stangresnė veido oda, sumažėjęs patinimas, pagerėjusi bendra savijauta.

2/4/20231 min read

Jeigu nesi išbandęs veido presoterapijos, tai dabar pats laikas.
Novatoriškas puikus būdas puikiai savijautai ir tobuloms veido linijoms.

Daug kalbama apie limfodrenažinį masažą kojoms, pilvui, bet visi pamiršta, kad limfinė sistema yra visame mūsų kūne, veide taip pat.
Galima teigti, kad presoterapija veidui visai nežinoma procedūra Lietuvoje, bet pasaulinio grožio srityje tai jau tikrai ne naujiena.

Veido presoterapijos procedūrai yra naudojami akiniai, kurių pagalba atliekamas presoterapijos masažas (spaudimo ir atpalaidavimo
efektas) veido/akių zonai. Presoterapijos akinių veikimo princijas pagrįstas oro spaudimo cirkuliacijos sistema, kuri stimuliuoja akupun-tūrinius taškus aplink akis imituojant "Shiatsu" masažinius judesius ir atpalaiduojant akių srities odą, mažinant jos paraudimą, nuovargio požymius ir išsausėjimą. Taip masažo metu pagerinama akių zonos kraujotaka, todėl veido oda aplink akis atrodo atsigavusi ir pailsėjusi. Tokie masažai puikiai tinka daug laiko prie kompiuterio ar kitokio ekrano praleidžiantiems žmonėms, kurie nešioja akinius ar kenčia nuo migrenos.
Manau jau suprantate, kad toks masažas kiekvienam, net ir tau skaitančiam dabar šį tekstą.
Ateik, išbandyk ir įsitikink pats...