• PASLAUGOS •

Leisk mums Tavimi pasirūpinti

Individualus požiūris kiekvienam

Limfodrenažas (presoterapija) - gydymo metodika, skirta tarpląsteliniame sluoksnyje užsilaikiusio vandens pašalinimui, kraujotakos gerinimui, imuninės sietemos stiprinimui. Procedūra pagreitina riebalų pertekliaus pasišalinimą per limftakius į raumenis, kur deginami riebalai, tuo pačiu grąžėja kūno linijos. Presoterapija ypatingai stipriai veikia limfinė sistemą: jos metu suspaustas oras, paduodamas per specialias manžetes tam tikru spaudimu. Tarsi bangelėmis oras kylą į viršų atkartodamas natūralią limfos tėkmę. Taip reguliuojant aukštą ir žemą slėgį mechaniškai veikiama oda, kūno raumenys, giliosios kraujągyslės ir limfagyslės.

Tai dar viena naujovė grožio srityje.
Akinių pagalba atliekama presoterapija (spaudimo ir atsipalaidavimo efektas) veido/akių zonai. Atpalaiduojanti muzija, vibro masažo judesiai primena švelnius Shiatsu meistro rankų prisilietimus kartu su šilumos terapija sudaro veido presoterapijos procedūrą.
Procedūros metu ne tik puikiai atsipalaiduosite, bet ir pagerinsite kraujotaką aplink akis, mažinsite raukšles, patinimus, tamsius ratilus. Presoterapija suaktyvina ąšarų latakus ir akys atgauna natūralų jų drėkinimą, puikus pasirinkimas visiems kuriuos vargina akių, galvos skausmai ar daug praleidžia prie kompiuterio.

Organizmo prisotinimo deguonimi naudojant Bol d'air Jacquier/Prancūzija aparatą. Ši organizmo prisotinimo deguonimi sistema yra patvirtinta moksliniais tyrimais bei turi visus reikiamus medicininės įrangos sertifikatus.
Tai saugi procedūra, nesukelia oksidacinės pažaidos kūnui.
Kvėpuodami oro mišiniu, kuris yra prisotintas papildoma deguonies molekule:
Stiprėja imuninė sistema.
Gerėja visų organų ir audinių aprūpinimas deguonimi.
Greitėja medžiagų apykaitos, šalinimo procesai.

Rašyti užklausą